Episodes

• Folytatódott a csúnya foci Eb-je | Anglia-Svájc, Hollandia-Törökország - Euro 2024, 19. nap
    Jul 6 2024
    Anglia tizenegyesekkel ejtette ki Svájcot, ismételten leküzdve azt az akadályt, amellyel a Southgate-éra előtt rengeteget szenvedtek. Ebben legalább jók voltak, mert a játék terén túl sok előrelépés nem történt. Ahogyan aztán azon a Hollandia-Törökország meccsen sem, amelyről előzetesen reméltük, hogy a legnagyobb izgalmakat hozhatja a negyeddöntők során, ám ez nem így lett. Az idei Eb kieséses szakasza nagyon nem az izgalmakról és a jó fociról szól, de ennek ellenére mi mindent megteszünk, hogy érdekes legyen számotokra a torna!
    Show more Show less
    34 mins
  • Euro 2024, 19. nap
    Jul 6 2024
    Jön a harmadik és a negyedik negyeddöntő is, sokkal kevésbé klasszikusnak nevezhető párharcokkal, mint pénteken - de ezzel együtt sem ígérkezik feltétlenül nagyon unalmasnak az angol-svájci és a holland-török mérkőzés sem!
    5 mins
  • Filozófiai felelősség | Spanyolország-Németország, Portugália-Franciaország - Euro 2024, 18. nap
    Jul 5 2024
    Lejátszották az első két negyeddöntőt a németországi Európa-bajnokságon és alapvetően abszolút azt kaptuk játék tekintetében, amit előzetesen várhattunk, mind a két mérkőzéstől! A mai adásban is Kemenes Szabolccsal és Pataki Gyulával beszélgettünk a Spanyolország-Németország és a Portugália-Franciaország meccsek kapcsán - és nem kérdés, hogy melyik találkozót élveztük jobban a kettő közül...
    33 mins
  • Euro 2024 | 18. nap
    Jul 5 2024
    18:00, Spanyolország-Németország (Stuttgart) 21:00, Portugália-Franciaország (Hamburg) Vajon lesz ma is hosszabbítás? És tizenegyespárbaj? És ha már itt tartunk, ha Portugália tizenegyest kap, azt ki lövi majd? Ezekre tőletek várjuk a választ, de a legfontosabb tudnivalók ott vannak az ajánlóban!
    15 mins
  • Gakpo- és Güler-mágia | Euro 2024, 17. nap (Románia-Hollandia, Ausztria-Törökország)
    Jul 2 2024
    Románia csak rövid időszakokra volt meccsben Hollandia ellen, Ronald Koeman együttese eddigi legjobb mérkőzését játszotta, különösen Gakpo, Xavi Simons és Reijnders játszott kiválóan, de Donyell Malen is duplázott. A nyolcaddöntők közül egyedül Lipcsében borultak az esélyek, Ausztria két szögletből is gólt kapott, és csak egyet szerzett, így Törökország lesz Hollandia ellenfele a negyeddöntőben.
    34 mins
  • Euro 2024 | 17. nap
    Jul 2 2024
    18 óra, München Románia-Hollandia 21 óra, Lipcse Ausztria-Törökország
    4 mins
  • Ronaldo-dráma Frankfurtban | Euro 2024, 16. nap
    Jul 1 2024
    Nem ment könnyen, de mindkét esélyes továbbjutott: Franciaország Belgiumot, Portugália pedig Szlovéniát győzte le a nyolcaddöntőben. Utóbbi meccsen Cristiano Ronaldo a hosszabbításban tizenegyest hibázott, majd a szétlövéshez elsőként állt oda, és ott már nem rontott. A két világklasszis, Mbappé és Ronaldo találkozik majd a péntek esti negyeddöntőben. Napi összefoglalónkban elemeztük a franciák teljesítményét, és próbáltuk azt is megfejteni, miért van több sárga lap, amikor kevesebb a szabálytalanság. Szóba kerülnek még az Eb pénzügyei és a francia edzői stáb furcsa szokásai is.
    32 mins
  • Euro 2024 | 16. nap
    Jul 1 2024
    A nyolcaddöntők slágermérkőzését kora este játsszák Düsseldorfban, Mbappétól vagy De Bruynétől biztosan elköszönünk. Aztán irány Frankfurt, ahol Portugália a grúzok elleni vereség után újra a legerősebb kezdőjével állhat ki, de vajon a legjobb játékát is megtalálja-e? Ami fontos: a két esti mérkőzés győztese egymással találkozik majd a negyeddöntőben! 18:00 Franciaország - Belgium 21:00 Portugália - Szlovénia Este jön Tibi az összefoglalóval!